KONAKLAMA BİLGİLERİ


Fiyatlar; Oda Kahvaltı ( Günlük ) şeklindedir.

Single 180TL

Double 220 TL

Çocuk indirimi 0-6 FREE

7-12 Yaş %50 ücretlendirilir.

OTEL ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERIMİZ: Otelimiz 4 yıldız olup,38 Standart ve 3 Suit odadan oluşmaktadır. Tüm odalarda merkezi ısıtma/soğutma sistemi, LCD TV.,Minibar, Direkt aramalı telefon, Saç Kurutma Makinesi, Emanet Kasa, Ses Yalıtımı, Ücretsiz İnternet Erişimi, Uyandırma Servisi, 24 Saat Sıcak Su hizmeti, Otopark ve Vale hizmeti mevcuttur. ÜCRETLİ HİZMETLER: Minibar, Telefon/Faks, Lobi Bar, Extra içecekler, Çamaşırhane, Kuru temizleme. 

Ayrıca otelimizde; Yemekli / Yemeksiz toplantılar düzenleyebileceğiniz Yemekli 100-200 kişilik 3 adet toplantı salonu, 250 kişilik restaurant, 1000 kişilik havuz başı teknik ekipmanlarımız hizmetinizdedir. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz Hamam&Sauna ve Kapalı ve Açık Yüzme havuzumuz mevcuttur. 

Otelimiz Ankara’nın Gözde ilçesi Gölbaşın da bulunmakta olup, Otogar’a 10 Km. ve Esenboğa Havalimanı’na 30 Km. mesafededir.

Konaklama rezervasyonu yaptırmak ve daha fazla bilgi almak için lütfen 0312 484 44 44 arayabilir yada p.info@patalya.com.tr adresine mail atabilirsiniz!

Rezervasyon işlemlerinde 3D Ekokardiyografi Kurs katılımcısı olduğunuzu belirtmeniz halinde yukarıdaki indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Otel rezervasyonu yaptıran kurs katılımcılarımız, otel transferlerinden ücretsiz yararlanabilir.

Kurs Günleri Transfer saatleri:

  • 08:15 Gölbaşı Patalya Lakeside -> Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi
  • 16:15 Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi -> Gölbaşı Patalya Lakeside

PATALYA LAKESIDE RESORT BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KURULUŞUDUR.